Arr Car Sound 2008 yılında kurulmuştur. Tüm araç marka ve modellerine %100 uyumlu, ihtiyacınıza yönelik multimedya ve navigasyon sistemlerinin satış, bakım, güncellemesini yapmaktayız.

Haluk Arar

Araç içi kayıt kameraları ve araç park kamerası gibi çeşitli ihtiyaçlara yönelik kamera satışını yapmaktayız. Aracınız için %100 uyumlu otomatik akıllı bagaj sistemlerimizi keşfedin! Hem pratik hem de güvenli! Aracınızın teyp ve diğer ses sistemlerini geliştirmek için tam adresinizdesiniz!

Hizmet Güvenceleri

Çalışmalarında sürekli olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini üst noktalarda tutan, onarım hizmetlerinde de orijinal yedek parça kullanarak işlemlerini tamamlayan bir çalışma anlayışı bulunmaktadır. Bu çalışma anlayışıyla bu günlere kadar tanınırlığını arttıran Arr Car Sound her zaman çalışmalarının üstüne koyarak işlemleri gerçekleştirmektedir.

Modern Teknoloji Hizmetler

Modern teknolojiye ayak uydurarak en yeni nesil ses sistemleri ürünlerini bünyesinde bulunduran, aynı zamanda teknik kitaplar ve deneyimlenen hizmetlerle en iyi hizmet kalitesini ortaya sunan Arr Car Sound yıllarca da artan hizmet güveniyle çalışmalarına devam edecektir..